Loading...
KURUMSAL 2018-11-26T11:25:25+03:00

Law 6

HAKKIMIZDA

Agroup İstanbul iş dünyasına ilk adımlarını 2001 yılında, Lojistik alanında ilk şirketini kurması ile atmıştır. Agroup şirketleri, faaliyette bulundukları Medya, Turizm, Kozmetik, Lojistik, Madencilik ve ElektroMekanik sektörlerinde hizmet vermektedir.
Eğitimli, tecrübeli ve dinamik kadrosunun, inançlı ve azimli çalışmalarıyla bulunduğu noktaya gelmiş bulunan grup firmalarımızın her biri, sektörlerinde daha yüksekleri hedeflemektedir.
Üretim ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Agroup İstanbul, tüm sektörlerde yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve Ülkemizin gelişmesi ve büyümesine, toplumsal refah ve mutluluğun artmasına yönelik üzerine düşen görevleri olduğunun bilinciyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Law 8

MİSYONUMUZ

Hizmet birimlerinde güncel teknolojinin kullanıldığı, hizmet sunarken çalışanların sağlıklı iletişim ve etkileşim yöntemlerini benimsendiği, etkinliklerin üretim ve finansmanında girişimciliği hedefleyen, kaynaklarını etkili, verimli kullanan, kamu yararını koruyan ve geliştiren işletmelerinde maliyetleri göz ardı etmeksizin müşteri memnuniyetine odaklanan bir  hedef belirlenmiştir.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de ve Bölgede hizmet sektöründe yer aldığımız markalarla ‘lider grup’ konumuna erişmektir.

Law

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

GENEL MERKEZ

Antasya Residence
Saray Mahallesi, Küçüksu Cd. 64/A, 34768 Ümraniye / İstanbul
0216 313 44 63 – 0216 415 30 00
info@agroupistanbul.com